آسیاامارات متحده عربیقاره ها

راهنمای سفر ۷ روزه به دبی به همراه تصویر و ویدئو

راهنمای سفر ۷ روزه به دبی به همراه تصویر و ویدئو
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

رشد و توسعه‌ی غیر قابل انکار دبی و فراهم کردن امکانات تفریحی بی نظیر تنها موارد کمی از هزاران دلیلی است که دبی را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. در ادامه با جزئیات بیشتر خبر همراه مجله گردشگری سفر خوب باشید.

راهنمای سفر ۷ روزه به دبی

در این نوشته از مجله گردشگری سفر خوب با ویدئویی از شهر دبی همراه شما هستیم. در این ویدئو شما مشاهده خواهید کرد که چگونه می توان در ۷ روز به تفریح و گردش در دبی پرداخت.

دبی یکی از امیرنشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است. رشد و توسعه‌ی غیر قابل انکار دبی و فراهم کردن امکانات تفریحی بی نظیر تنها موارد کمی از هزاران دلیلی است که دبی را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. شما میتوانید لوکس ترین تفریحات را در دبی تجربه کنید.

دبی از دیگر امارت‌های امارات متحده عربی متمایز می‌باشد از این لحاظ که درآمد نفت آن تنها ۶ درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهد و اکثر درآمد امارت دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور مجدد کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی نیز از گردشگری و دیگر خدمات مالی و تجاری تشکیل می‌گردد.

راهنمای سفر 7 روزه به دبی , دبی
راهنمای سفر ۷ روزه به دبی

تأسیسات و پیشرفتهای زیاد در صنایع و فعالیتهای مختلف در دبی باعث شده تا توجه جهانی را در تمام زمینه‌ها و پروژه‌ها جلب کند. دبی و دیره، بنادر مهمی برای تولیدکنندگان غربی است. بیشتر مراکز مالی و بانکها در منطقه بندری می‌باشد. دبی اهمیتش را به عنوان یک مسیر تجاری در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به دست آورد.

دبی شهری پر زرق‌وبرق و جذاب از لحاظ  بازار های خرید بزرگ و توریسم در دنیاست. در دبی، شهر آسمان‌خراش‌های بلند، شما در کمترین زمان و در فاصله‌ای کم از لحاظ مکانی، می‌توانید بیشتر جاذبه‌های گردشی بزرگ و مهم آن را ببینید. در دبی با وجود طبیعت بیابانی شما هیچگاه خسته نمی‌شوید واگر بپرسید چرا؟ یک جواب خوب برای این سوالتان داریم؛ بر اساس سلیقه‌های مختلف همیشه چیزی برای سرگرم کردن شما در این شهر وجود دارد. دبی شهری است که ترکیبی از مدرنیته و سنت را در خود جای داده . این شهر مردمی با فرهنگ های متفاوت دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

اسماعیل رزم آرا

اسماعیل رزم آرا هستم علاقه مند به دنیای اینترنت و طراحی وب و همچنین راه اندازی سایت های اینترنتی در زمینه های مختلف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *