اطلاعات متفرقهسبک زندگی

اینفوگرافیک آینده غذایی : منوی غذا در سال ۲۰۳۰

جمعیت جهان، حتی با وجود تکنولوژی های کشاورزی مدرن با سرعت بیشتری از تولید مواد غذایی در حال رشد است. در سال ۲۰۵۰ حدود ۹ میلیارد نفر در کره زمین زندگی خواهند کرد

اینفوگرافیک آینده غذایی : منوی غذا در سال ۲۰۳۰
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

جمعیت جهان، حتی با وجود تکنولوژی های کشاورزی مدرن با سرعت بیشتری از تولید مواد غذایی در حال رشد است. در سال ۲۰۵۰ حدود ۹ میلیارد نفر در کره زمین زندگی خواهند کرد که نیاز به مواد غذایی دارند. در حال حاضر، محققان در حال تحقیق و یافتن منابع جدید غذایی، تولید و افزایش منابع موجود و حتی تولید منابع غذایی کاملا جدید هستند. در ادامه با پیش بینی های موجود در خصوص نوع وعده های غذایی در ۲۰ تا ۳۰ سال آینده بیشتر آشنا خواهید شد. در این اینفوگرافیک به بررسی آینده غذایی مردم در آینده میپردازیم، پس با مجله گردشگری سفر خوب  همراه شوید.

اینفوگرافیک آینده غذایی : فرآیند های تهیه، تولید و حمل و نقل مواد غذایی نیازمند مصرف میزان عظیمی از گاز های گلخانه ای بوده و همچنین به طور معمول موجب هدر رفتن مقادیر بسیار بالایی از مواد غذایی در اقسا نقاط جهان می شود در حالی که بسیاری از مردم دنیا از کمبود غذا رنج می برند.

خوشبختانه دانشمندان و مهندسان کشاورزی با تلاش فراوان در حال افزایش تولید مواد غذایی و خلق فرآیند های کشاورزی با کیفیت تر و توسعه بسته بندی های سبز تر هستند. با پیشرفت های فناوری کنونی ممکن است امکان کاهش شدید تولید دی اکسید کربن در صنایع کشاورزی و غذایی بوده و همزمان مشکلات منابع غذایی را مورد توجه قرار دهیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

اسماعیل رزم آرا

اسماعیل رزم آرا هستم علاقه مند به دنیای اینترنت و طراحی وب و همچنین راه اندازی سایت های اینترنتی در زمینه های مختلف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *